0902 247 550          huruspreklad@gmail.com

Prekladateľská agentúra HURUS

Sme dynamickou spoločnosťou s orientáciou predovšetkým na maďarský, ruský, český, poľský, ukrajinský slovenský trh. Poskytujeme našim klientom prekladateľské a tlmočnícke služby v rôznych oblastiach. Vďaka našej úzkej špecializácii na maďarský preklad a ruský preklad, ako aj maďarské tlmočenie dokážeme klientom poskytnúť skutočne kvalitné služby. Pritom však našim klientom dokážeme v súčinnosti s prekladateľskou agentúrou Kvalitnýpreklad.sk zabezpečiť aj preklady do ďalších svetových jazykov, okrem iného anglický preklad, nemecký preklad alebo aj exotickejšie jazyky, ako napríklad japonský prekladarabský preklad a iné. Na kvalite nami vykonaných prác si vždy dávame záležať!

Prekladateľskú agentúru HURUS tvoria vyštudovaní profesionáli s úspešnou praxou v prekladateľskej oblasti. Náš tím pozostáva z ruských prekladateľov a korektorov, maďarských prekladateľov a korektorov, českých prekladateľov a korektorov, tiež maďarských tlmočníkov a nesmieme zabudnúť ani na šikovných slovenských korektorov. Každý náš maďarský a ruský prekladateľ je rodeným hovoriacim a svoj materinský jazyk ovláda na vysokej úrovni. Plne sa sústredíme na každý jeden projekt, ktorý nám zadáte. Pri prekladoch využívame podporné prekladateľské softvéry, ako napríklad wordfast či trados, ale ani ten najlepší softvér nedokáže nahradiť schopnosti skutočného prekladateľa. Preto sa pri prekladoch nikdy nezastavíme a vždy sa snažíme na sebe ďalej pracovať, vzdelávať sa, napredovať a prinášať Vám, našim klientom, tie najlepšie možné preklady z maďarčiny do slovenčiny, zo slovenčiny do maďarčiny, preklady z ruštiny do slovenčiny a naopak.

Vďaka našim mnohoročným skúsenostiam s prekladmi a tlmočením do maďarčiny Vám dokážeme poskytnúť kvalitné služby, ktoré Vaše podnikanie vždy posunú vpred.

Ak hľadáte kvalitu, hľadáte nás!

Vďaka úzkej špecializácii na vyššie uvedené jazyky a spolupráci s profesionálmi Vám dokážeme poskytnúť slovensko-maďarské preklady, slovensko-ruské preklady, české preklady a poľské preklady, rovnako ako aj tlmočnícke služby do a z maďarčiny a úradné preklady do požadovaných jazykov. Každý náš prekladateľ žije svojou prácou, miluje ju a venuje sa jej vždy naplno. A presne to sa aj odráža na našej práci a robí to z nás tých najlepších! Príďte sa o tom presvedčiť na vlastné oči aj Vy!


Hlavným cieľom našej prekladateľskej agentúry HURUS je ponúknuť klientom kvalitné služby za prijateľné ceny.

Preklady či tlmočenie si od nás môžete objednať z pohodlia svojho domova prostredníctvom emailu alebo telefonicky. S každým klientom sa dohodneme na cene, termíne odovzdania a ďalších dôležitých podmienkach. Pošlite nám Vaše požiadavky a my sa s Vami spojíme, aby sme sa dohodli.

Prekladateľských agentúr existuje neúrekom, tie sa však väčšinou venujú veľkému počtu jazykov, my sa však sústreďujeme výhradne na vyššie spomínané jazyky (ruský preklad, maďarský preklad, český preklad, poľský preklad), vďaka čomu vieme našu pozornosť maximálne sústrediť práve na Vaše projekty.

Naša agentúra pri prekladoch využíva rodených hovoriacich, preto sa na nás môžete spoľahnúť.

PREKLADANÉ OBLASTI:

Mnoho ruských, maďarských a českých firiem má veľký záujem podnikať na Slovensku. Slovensko je však rovnako lákavým miestom aj na oddych, z čoho jasne vyplýva, že dopyt po prekladoch sa neustále zvyšuje.

Firmy, ale aj súkromné osoby majú záujem o rýchle, kvalitné a cenovo dostupné preklady do maďarčiny a preklady do ruštiny. A našim cieľom je im ich poskytnúť.


Silné stránky prekladateľskej agentúry HURUS

 • profesionálny a skúsený maďarský prekladateľ
 • profesionálny a skúsený ruský prekladateľ
 • profesionálny a skúsený český prekladateľ
 • kvalitný a skúsený maďarsko-slovenský tlmočník
 • odbornosť
 • úzka špecializácia
 • časová flexibilita
 • kvalitné a cenovo dostupné služby
 • zodpovednosť
 • chuť a radosť z práce, ktorú robíme
 • špecifický prístup ku klientovi

Žijeme v zrýchlenej dobe a naša agentúra si je toho vedomá, preto sme pripravení vyhotoviť Vaše maďarské a ruské preklady aj expresne. Pre prekladateľskú agentúru HURUS sú na prvom mieste klienti, preto pracujeme aj v noci, cez víkendy a aj počas sviatkov. Na Vašej spokojnosti nám záleží! A ak potrebujete preklady do alebo z českého jazyka, môžete navštíviť aj priamo nášho českého partnera.

Objednajte si u nás preklady na telefónnom čísle: 0902 247 550 alebo na e-mailovej adrese: huruspreklad@gmail.com.


Naši partneri:

Prekladateľská agentúra Kvalitný preklad (preklady do všetkých svetových jazykov za priaznivé ceny)

Prekladateľská agentúra Netlingua

http://www.virtualna-adresa.sk

http://www.slovakiarent.sk