0902 247 550          huruspreklad@gmail.com

Naša agentúra sa zaoberá aj maďarským a ruským prekladom lekárskych a psychologických anamnéz, lekárskych článkov, prekladom textov o výživových doplnkoch a tiež prekladom lekárskych publikácií.

Máte spoločnosť, ktorá sa venuje predaju výživových doplnkov? Chceli by ste rozšíriť svoje pôsobenie aj do zahraničia? Ak uvažujete o usídlení sa aj na zahraničných trhoch, jednou z najdôležitejších vecí pre úspešný vstup na zahraničný trh je aj kvalitný a predovšetkým správny preklad Vašich produktov, ich zloženia, článkov a rôznych informácií o Vašej produkcii a samozrejme, veľmi dôležité je aj používanie správnych odborných výrazov a termínov. Naša spoločnosť Vám ponúka spoluprácu pri preklade Vašich stránok, článkov a tiež popisov Vašich produktov. Objednajte si od nás maďarskýruský preklad už dnes! S našou pomocou „dobyjete svet“!

Naša spoločnosť sa venuje aj prekladom psychologických a lekárskych posudkov a anamnéz do maďarské jazyka a do ruského jazyka. Ak ste navštívili lekára v zahraničí a potrebujete si nechať preložiť jeho posudok, neváhajte a obráťte sa na nás, rýchlo a kvalitne Vás oboznámime s obsahom jeho posudku.

Len tak ste si surfovali po internete a našli ste si podľa slovenských recenzií skvelú publikáciu venovanú chorobám, lekárom, či liečbe alebo Vám ju niekto odporučil, problémom však je že kniha nebola doposiaľ preložená do Vášho rodného jazyka? Čo s tým? Nuž môžete počkať, či ju niekto preloží (to by však mohlo trvať aj niekoľko rokov, prípadne by ste sa toho ani nemuseli dočkať...) alebo sa obráťte na prekladateľskú agentúru Hurus, ktorá Vám ochotne a s radosťou pomôže. Objednajte si preklady maďarskýchruských lekárskych publikácií u nás už teraz!

Naša spoločnosť už dlhodobo spolupracuje s niekoľkými výrobcami doplnkov stravy a liečiv, pre ktorých pravidelne vyhotovujeme preklady popisov daných produktov do a z maďarského jazyka. Neváhajte nás kontaktovať aj Vy.

Náš odborný rozvoj si často vyžaduje aj preštudovanie si článkov a rôznych publikácií zahraničných autorov. Ak potrebujete pomoc práve s prekladom maďarskýchruských odborných lekárskych publikácií, neváhajte sa obrátiť na skúsený a profesionálny tím Prekladateľskej Agentúry Hurus!

Objednajte si medicínske preklady do maďarského jazyka a preklady do ruského jazyka u nás, nájdete nás na telefónnom čísle: 0902 247 550 alebo na e-mailovej adrese: huruspreklad@gmail.com.