0902 247 550          huruspreklad@gmail.com

Hľadáte nové obchodné príležitosti pre rozšírenie Vášho podnikania? Potrebujete absolvovať obchodné cesty do Maďarska, ale neovládate maďarský jazyk, respektíve čakáte návštevu Vášho obchodného partnera z Maďarska? Jazyková bariéra pre Vás nemusí byť problém, pretože ho vyriešime za Vás! Zabezpečíme Vám tlmočníka v rámci celého štátu. Pri obchodných záležitostiach je veľmi dôležité, aby ste sa s obchodným partnerom správne pochopili a aby boli Vaše myšlienky presne interpretované. Preto je dôležité vybrať si správneho tlmočníka. Prekladateľská agentúra Hurus Vám zabezpečí profesionála s dlhoročnými skúsenosťami, ktorí ovláda slovenský aj maďarský jazyk na úrovni rodeného hovoriaceho a ktorý dokáže dokonale a presne pretlmočiť Vaše slová.


Pri objednávke tlmočenia je veľmi dôležité uviesť tému tlmočenia, vďaka čomu sa bude môcť tlmočník na svoje tlmočenie lepšie pripraviť a tiež presný termín a časový interval tlmočenia, teda koľko hodín, prípadne dní bude dané tlmočenie trvať. Rovnako dôležité je informovať nás o tom, či je v prípade viacdňového tlmočenia zabezpečené pre tlmočníka ubytovanie.

Tlmočenie v Bratislave

Naše krásne hlavné mesto poskytuje, vďaka svojej priaznivej polohe, mnoho príležitostí na vytvorenie obchodných partnerstiev s našimi južnými susedmi. Mnoho Bratislavčanov si tiež vybralo život za hranicami Slovenska, či už v obci Rajka alebo v blízkom okolí. Naši občania sa, žiaľ, často v dôsledku jazykovej bariéry, stretávajú s problémami, napríklad pri vybavovaní na úradoch v Maďarsku. Existuje však veľmi jednoduché riešenie, objednajte si tlmočníka, ktorý s Vami pôjde na úrad, či na inú inštitúciu a pomôže Vám vybaviť všetko čo potrebujete. Nemusí Vám to zabrať ani pol hodinu a ušetríte si kopu času, nervov, stresov a problémov. Objednajte si u nás tlmočenie v Bratislave. Pomôžeme Vám na ceste k Vášmu úspechu.

Tlmočenie v Košiciach

Hlavné mesto východu nám ponúka nie len mnoho krás a pamiatok, ale aj dosť obchodných príležitostí. Ak sa snažíte nadviazať spoluprácu s maďarskými obchodnými partnermi v Košiciach alebo potrebujete pomoc tlmočníka pri obchodnej ceste do Maďarska, neváhajte a obráťte sa na nás. Zabezpečíme Vám kvalitného a skúseného tlmočníka priamo u Vás v Košiciach. Objednajte si služby tlmočníka ešte dnes a rozbehnite svoje obchody naplno!

Tlmočenie v Prešove

Naša agentúra Vám zabezpečí tlmočníka aj v metropole Šariša a v celom krásnom okolí. Či už potrebujete služby tlmočníka v Snine, Bardejove alebo v Prešove, s nami môžete vždy počítať! Objednajte si tlmočníka ešte dnes a pomôžeme Vám posunúť Váš biznis vpred!

Tlmočenie v Banskej Bystrici

Aj medzi kopcami krásnej Bystrice sa rodia obchody s maďarskými obchodnými partnermi, či prebiehajú rôzne stretnutia s maďarskými odborníkmi z rôznych oblastí. Aj tu Vám dokážeme pomôcť pri prekonávaní jazykovej bariéry. Ak na Vás čaká v najbližšej dobe vzácna návšteva z Maďarska, neváhajte a ozvite sa nám už dnes. Pripravte sa na Vaše obchodné cesty do Maďarska, či na príchod maďarských kolegov už dnes a objednajte si tlmočnícke služby u nás!

Tlmočenie v Žiline

Žilina je bezpochyby mestom obchodu. Mestom, v ktorom sídli obrovské množstvo tovární a podnikov. Ak už aj Vy pociťujete, že slovenský a český trh je pre Vás príliš malý, rozšírte svoje podnikanie aj k našim južným susedom. Prekladateľská agentúra Hurus Vám zabezpečí tlmočníka nielen pre Vaše prvé obchodné jednania, ale aj pre ďalšie rozvíjanie a budovanie obchodných vzťahov. Objednajte si tlmočníka do Žiliny ešte dnes.

Okrem vyššie uvedených miest si naše tlmočnícke služby môžete objednať aj do iných slovenských miest a dedín. Naši tlmočníci sú však pripravení vycestovať za Vami v prípade potreby aj mimo slovenských hraníc, a teda do Čiech, či Maďarska.

Naša agentúra Vám zabezpečí spoľahlivého tlmočníka v rámci celého Slovenska. Cenovú ponuku na tlmočenie si môžete vyžiadať na telefónnom čísle: 0902 247 550 alebo na e-mailovej adrese: huruspreklad@gmail.com.