0902 247 550          huruspreklad@gmail.com

Zaujímate sa o zahraničné články a odborné štúdie alebo potrebujete preklady zahraničných článkov, či odborných katalógov k svojmu podnikaniu? V tom prípade ste na správnom mieste! Odborníci našej agentúry už počas svojej prekladateľskej praxe preložili mnoho článkov, prekladali regionálne noviny, ale aj mnoho odborných štúdií.

Ak rozširujete svoje podnikanie a Vaše obchodné aktivity chcete rozšíriť aj do iných štátov, okrem prekladu webovej stránky je tiež veľmi dôležitý aj preklad Vášho produktového katalógu. Produktové katalógy sú ideálnym riešením na predstavenie Vašich produktov, zaujatie nových klientov, ale aj na udržanie si tých starých. Cieľom produktových katalógov je prehľadná prezentácia Vašich produktov. Správne a presne vyhotovený a preložený produktový katalóg má nielen získať nových zákazníkov, ale je aj skvelou reklamou Vašej spoločnosti, pretože poukazuje na prehľadnosť, organizovanosť a širokú ponuku Vašej spoločnosti. Objednajte si preklad Vašich produktových katalógov ešte dnes!

Pripravujete si prezentácie alebo píšete odborné štúdie a potrebujete sa inšpirovať maďarskýmiruskými článkami? Obráťte sa na nás a my Vám pomôžeme pri príprave Vašich štúdií, či prezentácií a zahraničné odborné články Vám kvalitne a v prípade potreby aj expresne preložíme. Prekladateľská agentúra Hurus Vám bude vždy nápomocná pri dosahovaní Vašich cieľov.

Množstvo firiem a spoločností vydáva firemné noviny, v ktorých informuje svojich zamestnancov o novinkách týkajúcich sa vedenia a produktov spoločnosti. Samozrejme, že ak spoločnosť rozšíri svoje pôsobenie aj do zahraničia pravidelne potrebuje prekladať svoje produktové katalógy, časopisy, firemné noviny, prípadne iné informačné katalógy a v tom prípade potrebuje aj spoľahlivého partnera, ktorý jej bude pravidelne potrebné materiály prekladať. Naša agentúra Vám veľmi rada poskytne spoluprácu pri vyhotovovaní prekladov Vašich firemných novín, či iných firemných dokumentov!

Hlásite sa do zamestnania a zamestnávateľ od Vás požaduje životopis aj v cudzom jazyku? Dnes je už bežnou súčasťou praxe, že mnohí zamestnávatelia si vyžadujú od svojich kandidátov na zamestnanie zaslanie životopisov aj v dvoch, dokonca niekedy aj v troch jazykoch. Dajte si u nás preložiť Váš životopis do maďarského a ruského jazyka a urobte na svojho potenciálneho budúceho zamestnávateľa dobrý dojem.

Regionálne noviny často ponúkajú svojim čitateľom, ktorí patria do menšinových skupín zaujímavé články aj v ich rodnom jazyku. Naša prekladateľská agentúra úspešne spolupracuje s niekoľkými novinami pri prekladaní ich článkov. Vyhotovujeme kvalitné preklady a dbáme na to, aby dokázali aj v cudzom jazyku odzrkadliť talent spisovateľa a preniesli na čitateľa rovnaké emócie ako pôvodný text. Ak píšete články, respektíve vydávate noviny a potrebujete aj ich maďarskýruský preklad, neváhajte nás kontaktovať. Prekladateľská agentúra Hurus je Vám k dispozícii aj cez víkendy, teda v piatok objednané preklady môžete mať na stole už v pondelok ráno!

Dajte si preložiť Vaše články do viacerých jazykov, aby ste sa o svoje vedomosti, myšlienky a názory mohli podeliť s väčším počtom čitateľov!

Objednajte si u nás preklady novinových článkov a katalógov na telefónnom čísle: 0902 247 550 alebo na e-mailovej adrese: huruspreklad@gmail.com.