0902 247 550          huruspreklad@gmail.com

V súčasnosti sa už žiadna spoločnosť nezaobíde bez kvalitnej webovej stránky. Webová stránka je jednoducho základom každého dobrého biznisu. Dnes si Vás bez webovej stránky už len ťažko všimnú. Ak cítite, že práve teraz nastal ten vhodný čas, kedy by bolo ideálne rozšíriť Vaše podnikateľské siete aj ďalej, veď na našom domácom slovenskom trhu ste už zabehnutý a máte tu už vybudované svoje meno, možno by ste mohli začať s rozširovaním svojej pôsobnosti práve do okolitých štátov, čo tak napríklad do Maďarska. Prvá vec, ktorá Vašu spoločnosť prezentuje je Vaša internetová stránka, ktorá však v prípade spolupráce s inými štátmi nesmie byť len v slovenčine (čo je úplne logické). S tým Vám vak dokáže úplne jednoducho pomôcť maďarský prekladateľ. Nie je však preklad ako preklad a sami musíte uznať, že pri vytváraní svojej webovej stránky ste si obzvlášť dali záležať na písaní textov. Tie o Vás veľa vypovedajú a robia Vám tú najlepšiu možnú reklamu. Všetko to, čo odráža slovenský text by mal odrážať aj jeho preklad. Veď kvalitný preklad je základom Vášho zahraničného biznisu, práve tento text Vás predáva a láka k Vám nových zákazníkov, preto si na ňom bezpochyby treba dať záležať. Ak sa orientujete na ruský či maďarský trh zverte sa pri maďarskom preklade alebo pri ruskom preklade Vašej webovej stránky do rúk skutočných prekladateľských odborníkov, ktorí už majú mnohoročné skúsenosti s prekladmi webových stránok a čo je hlavné, ktorí sú aj nositeľmi týchto jazykov a objednajte si maďarský preklad Vašej webovej stránky alebo ruský preklad stránky u nás, k dispozícii sme Vám na e-mailovej adrese huruspreklad@gmail.com alebo na telefónnom čísle +421902 247 550.

Nezabúdajte, že preklad webovej stránky neznamená len obyčajné preloženie textu. Stránka Vás musí reprezentovať a mala by už na prvý pohľad svojou štylistikou a svojimi myšlienkami zaujať potenciálnych zákazníkov. Vy viete najlepšie, čo zákazníkom ponúkate, ale my vieme najlepšie ako to v maďarčine alebo ruštine vyjadriť. Všetci naši prekladatelia využívajú pri prekladoch aj CAT nástroje, najmä Wordfast

Ak uvažujete o preklade webovej stránky do ruštiny a pýtate sa aké výhody Vám to môže priniesť, asi najdôležitejšia je pre Vás šanca získať nových klientov. Nielenže si urobíte dobrú reklamu aj v zahraničí, okrem toho získate aj šancu prilákať milióny nových zákazníkov. Pozrime sa napríklad na taký cestovný ruch, či už máte ubytovacie zariadenie, reštauráciu, alebo wellness centrum zahraniční klienti sú doslova Vašou „zlatou baňou“, nielenže milujú naše Slovensko, ale na dovolenke si aj radi doprajú kvalitné služby a ako inak sa o nich dozvedieť, ak nie priamo v ich rodnom jazyku. Zainvestuje do kvality a užívajte si plody, ktoré Vám to prinesie. Zamerajte svoju pozornosť na maďarsky a rusky hovoriacich klientov, ktorí milujú naše Slovensko a určite neoľutujete. S prekladom Vám veľmi radi pomôže náš maďarský prekladateľ alebo náš ruský prekladateľ. Doprajte im ten luxus, aby sa o Vašich skvelých službách dozvedeli priamo vo svojom rodnom jazyku a vyžiadajte si od nás cenovú ponuku na preklad hneď teraz!

Len dobytie maďarského trhu Vám môže priniesť 10 miliónov potenciálnych zákazníkov a nehovoriac už o rusky hovoriacich klientoch. Získajte nové objednávky, nových spokojných hostí a ďalšiu skvelú reklamu.

Otvorte svoje podnikanie okolitému svetu a objednajte si ruský a maďarský preklad Vašich webových stránok u nás, nájdete nás na telefónnom čísle: 0902 247 550 alebo na e-mailovej adrese: huruspreklad@gmail.com. Sme tu pre Vás!

Pre vytvorenie cenovej ponuky nám, prosím, pošlite odkaz na Vašu webovú stránku.